Facebook

Přijďte si po vánočním a silvestrovské veselí pořádně dorazit jatýrka.

★ FIRST STAGE ★
REORDER (https://www.facebook.com/ReOrderDJ)
BOXI (http://bit.ly/dj_boxi)
ROSSIGNOL (http://www.facebook.com/djrossignol)
DAVID JUSTIAN (http://www.davidjustian.net/)
ERASER (http://www.mixcloud.com/djeraser) (https://www.facebook.com/djeraser


Jak už to tak bývá, narozeninové párty bývají mnohem monstróznější a děsivější, nežli obyčejný mejdánek s nějakou upocenou djskou hvězdičkou. Lidi se tak nějak více radují, že se vůbec dožili nějakého věku po všech těch prokalených večerech a následných probitých ránech.
A jeden takový veselý mejdánek nás čeká v lednu, 17. 1. 2014, v parádním prostoru bývalého klubu Touster…nynější Reston. Večírky v tomto legendárním klubu byly plné mokrých kožíšků, těsných triček a jednoho pádného hesla: Co si nepamatuji, to se nestalo!
Abychom se vyvarovali upocených českých pseudo hvězdiček, na pozvání hlavního oslavence Vám za mixákem zašprýmuje, bez přehánění a v tomto případě opravdu zaslouženě, nejlepší československý trancový producent★★ ReOrder ★★. Jeho sláva v celosvětovém měřítku poslední dobou trhá rekordy, takže si připravte plakáty či fotečky na podpis…protože podepsaný plakát by vám mohl zajistit hodně sexu. 
Jelikož je tento večírek plný nejborcovatějších borců, není potřeba více představovat hlavního oslavence ★★ Rossignola ★★, vysmátého ★★ Boxiho ★★, šarmantního ★★ Davida Justiana ★★ a piráta z Jižních Čech ★★ Erasera ★★. Všichni z těchto djs mají tolik zkušeností s prohibicí, že se určitě nebudete nudit.

 

Událost: https://www.facebook.com/events/254852904665095/?fref=ts

trance euforia velky

 

The version of Internet Explorer is outdated.

This website can not be viewed with your browser!

Upgrade your browser to latest version (Internet Explorer 8) or install another browser, like Firefox or Google Chrome