Facebook

 

Představujeme Trancefusion Ocean Of Love Official Pre-Party

Připravte se na zahřívací party, která se jen tak nevidí!
Další edice již tradiční Trancefusion se blíží. Jarní edice 2013 nese název „Ocean Of Love“ a samozřejmě k akci takového rozměru je třeba také náležitá Pre-Party. O tu se letos opět postará agentura Sampler, ve spolupráci s mnoha profesionálními partnery, jako je STORM London, BTL Agency, Hotel Inturprag nebo ADDA Management a to již 12. 4. 2013 v nejlepším pražském klubu SaSaZu.
Můžete se těšit na opravdu zajímavý line-up, který přinese tuzemské, ale i zahraniční zářící hvězdy. Mezi ně patří například Ferry Tayle, Darren Porter, ReOrder a Matt Bowdidge. Z domácích velikánů se nám představí Boxi a David Justian.
Pro lepší přehled si pojďme představit jednotlivé DJs.

Ferry Tayle (FR)
Francouzský DJ a producent Ferry Tayle se narodil v roce 1982. Jeho první zkušenost s hudbou měla jazzový charakter, od sedmi let totiž hrál na saxofon. Zájem o elektronickou hudbu u něj vyvolal Jean Michele Jarre. Po čtrnácti letech strávených jazzovou hrou se rozhodl přejít na elektroniku a dobře udělal. 
Během prvního roku měl to štěstí zahrát si po boku Cosmic Gate, Darude, U96 nebo již tehdy populárního Davida Guetty. 
Ferryho produkce je na vysoké úrovni a proto ji můžete slyšet v pořadech Tiësta, Armina, Ferry Corstena, Above & Beyond a dalších.

Darren Porter (UK)
Darren Porter už nějakou chvíli patří mezi britskou tranceovou elitu. Mnozí jeho zkušenější kolegové ho řadí mezi nejtalentovanější producenty současnosti. Než se pustil do elektronické muziky, bez hlubších teoretických znalostí experimentoval s klávesami, kytarou a klavírem. Projevil se však jako schopný samouk a začal skládat pro krátké nezávislé filmy, trailery a videohry. K taneční muzice ho to ale táhlo od chvíle, kdy si pořídil první kazetu od Sash!e. Hodiny strávené poslechem dance music ho přivedly k rozhodnutí studovat hudební technologii a uspokojit tak touhu po vlastní produkci. S tou začal v roce 2003 a od té doby neúnavně pracoval na zdokonalování svého zvuku a stylu, který se v průběhu dlouhých deseti let vyvinul do energického euforického tranceu, jak jej slyšíme dnes. Aby přivedl svou hudbu k životu a uvolnil každičký kousek energie v ní ukrytý, musel se kromě toho také naučit umění DJingu.

ReOrder (SK)
ReOrder (Tibor Tomecko) se narodil na Slovensku v roce 1984 a momentálně žije v Praze. Jeho preferovaným hudebním stylem je uplifting trance, progressive trance a minimal. 
Profesionálně se hudební produkci věnuje od roku 2006 a má za sebou mnoho vydaných skladeb. Aktuálně je označován za špičku slovenské taneční hudby. ReOrder je producent, jehož skladby patří ve světě k takzvaným "musím míť", a které zazněli v setech DJs jako Armin van Buuren, Paul Van Dyk, John o' allaghan, Sean Tyas, Ferry Corsten, Aly & Fila, Stoneface & Terminal, Karybde & Scylla, Veselin Tasev, Solarstone, Ernesto vs. Bastian, Suzy Solar, Pedro del Mar, Dj Shah a mnoho dalších. 
ReOrder je jeden z mála, který se v době stoupající House music drží stále Trance a za to je uznávaný.

Matt Bowdidge (UK)
Matt se rychle stává jedním z nejzajímavějších DJs Trancové scény. Snaží se spojit vlastní zvuk s uplifting a tech melodiemi, to vše spojeno v neskutečných basových linkách. Díky tomu si vysloužil podporu od mnoha světových DJs a producentů. Velice sympatický a ještě více pracovitý umělec se může pyšnit několika vydanými tracky u legendárního Britského labelu Discover Records, který mu pomohl dostat se mezi top trance DJs.

Boxi (CZE)
Velký producentský a djský talent z Anglie, miláček Armina van Buurena, James Dymond, řekl po společném djském kousku s Boxim toto: „I did a 1.5 hour set then ended up going B2B with Boxi for the last hour which was sick!“, což v jednoduchém překladu znamená: Sám jsem odehrál jeden a půl hodinový set a pak na konci hodinu B2B s Boxim, která byla úžasná!
Boxi je českému publiku znám především díky WARM-UP TOUR či PRE-PÁRTY legendární TRANCEFUSION, které proběhly v pražských klubech Mecca a Touster a nebo projektem IN Trance, díky kterému se za djský pult postavil se světovými matadory jako je Artento Divini (NL), Jorn van Deynhoven (NL), Daniel Kandi (DK), James Dymond (UK), Temple One (UK), Arctic Moon (PL), A.R.D.I. (PL) a mnoho dalších.
Boxiho styl se dá specifikovat mezi uplifting a hard trance.

David Justian (CZ)
David Justián,(iniciály D.J.),narozen roku 1988, pochází ze Středních Čech. Navštěvoval Základní hudební uměleckou školu a soukromé hodiny klavíru. Taneční hudbu začal vnímat kolem roku 1997, kdy se na dovolené v Holandsku náhodně zúčastnil místní akce. Posléze se začíná více o tento styl zajímat, až koncem roku 2000 se pouští do samotného hraní. Dá se říct, že začátku to byly komerčnější skladby, to ho ale po nějaké době přestalo bavit a naplno se začal věnovat undergroundu. V jeho setech najdete hluboké trancové zvuky, přes house, electro až k progressivu.

Vstupné:
90,- s Trancefusion vstupenkou! Ostatní 190,-

Partneři:
STORM London - http://www.stormwatches.cz/
BTL Agency - http://www.trancefusion.cz/
Hotel Inturprag - www.hotelinturprag.com
ADDA Management - http://www.addamanagement.com/
Boxi - http://djboxi.cz/

Společně se naladíme na Trancefusion. Společně budeme blíž hudbě a užijeme si nezapomenutelnou atmosféru Trance music. Uvidíme se v SaSazu!

 

plakat18

The version of Internet Explorer is outdated.

This website can not be viewed with your browser!

Upgrade your browser to latest version (Internet Explorer 8) or install another browser, like Firefox or Google Chrome